Як підсилити жіночність?

Все про жіноче здоров'я.

Модератор: Anyri

Як підсилити жіночність?

Повідомлення Anyri » 02 травня 2011 13:49

Слабкості жінок насправді зовсім не примха, а саме те, що дарує жінці справжню силу і незрозумілий магнетизм. Саме творче жіноче "Я" дає чоловікові ті сили, які направляють його на подвиги і звершення. Але у кожної з нас бувають періоди, коли ми відчуваємо недостатність сили та енергії. Тоді можна спробувати способи, які збільшують силу Жінки. Отже, список справ, які дають нам силу!

1. Масаж. Жіноче тіло просто потребує дотику. Наше тіло потрібно ворушити, розминати. Інакше енергія застоюється. Тисне на тіло зсередини. І викликає недуги.

2. Відвідування перукарні - гарна зачіска - це не просто спосіб підняти собі настрій. Волосся для жінки і у жінки - це відображення її думок. Тому-то в Індії, де дуже популярно ведичне знання, надається таке значення жіночої зачіски.

3. Манікюр - гарні руки хочеться цілувати! Так говорять чоловіки. Цей пункт випробувала я сама і кілька моїх подруг. Після манікюру з червоним лаком увага чоловіків, коханих та просто мужчин підвищилося!

4. Спілкування з іншими жінками - взаємний обмін енергією дуже посилює жінок .Чоловікові потрібна тиша для усвідомлення себе. Жінка краще розуміє свої переживання в спілкуванні з подругами.

5. Тривалі розмови і бесіди - по тому ж телефону - це не марна трата часу. Це той самий виплеск енергії, який жінці необхідний. Якщо слова накопичуються в жінці, то вона напевно виплесне їх на чоловіка. А це не найкращий спосіб.

6. Прогулянки - жінці просто необхідно хоча б раз в день виходити на вулицю. Незважаючи на те, що ми - берегині вогнища, зв'язок з природою дуже важливий!

7. Музика - слухати музику потрібно щодня. Медитативну, класичну. Візьміть собі за звичку включати музику, наприклад за чашкою чаю.

8. Відмовитися від складних тем для роздумів і переговорів - так, жінці корисно бути несерйозною і думати про дрібниці. Роль «дівчинки» дарує непереможну молодість. Особливо цей пункт важливий для бізнес-леді. Постарайтеся залишати справи на роботі і не приносити їх у будинок.

9. Ванна з пелюстками троянд, оліями - це не розвага, а необхідність! Подарувавши таку малість своєму тілу, собі, ви здивуєтеся власним сяянням і відмінним настроєм.

10. Медитація - як і будь-які розслаблюють практики піднімають рівень жіночої сили. Здійснювати практику розслаблення потрібно хоча б раз на день перед сном. Дуже корисно на природі.

11. Брати уроки вокалу - спів очищує горлову чакру. І нам вже не хочеться лаятися, докоряти чоловіків. У Спарті в стародавності одним з компліментів для жінки були слова «вона як пісня».

12. Відвідування магазинів - шопінг не просто спосіб доглянути нові речі. Вчіться ходити по магазинах, навіть якщо немає грошей. Приміряйте речі. Насолоджуйтеся своєю красою. І пам'ятайте - жіноча енергія настільки сильна, що іноді досить побачити, помацати річ, щоб незабаром вона перекочувала у ваш гардероб. І гроші на неї знаходяться як би з нізвідки.

13. Відвідування психолога - але обов'язково жінки. Мудра, досвідчена жінка може допомогти Вам подивитися на ситуацію інакше. І зрозуміти її. Мудрість передається від старших жінок. З цієї ж причини корисно спілкуватися з власною бабусею, прабабусею.

14. Танці - в будь-якому вигляді - це відмінна річ для посилення жіночої сили і сексуальності. Особливо гарні арабські танці, латина.

15. Йога - практика йоги заспокоює розум і дає силу. Бажано займатися у жінки. Бажано у заміжньої. Чоловік тренер вчить тільки навантажувати тіло. Енергією поділитися він не зможе. Просто тому що він - чоловік.

16. Регулярні посиденьки з подружками - вибираючись разом в громадське місце, ви створюєте міцний фон жіночої сили. І обмінюєтеся один з одним відсутніми якостями.

17. Доглядати за квітами, мати невеликий садок біля будинку - це додатковий спосіб запастися жіночою енергією. Цвітіння, ріст - це все відображення жіночої енергії.

18. Спілкуватися з заміжніми подругами - дуже важливо для тих, хто хоче вийти заміж. Енергія сім'ї вважається благочинною і цінною. Тому не поспішайте відмовитися від вечірки, де будуть тільки сімейні пари. Після такої зустрічі ви ймовірніше заробите енергію, яка швидше притягне до вас чоловіка, аніж після відвідин нічного клубу, де багато самотніх жінок.

19. Допомога - надати комусь допомогу або попросити про допомогу. Все це підсилює жінку. Вчіться відмовлятися від принципу «Я сама». Тому як це типовий для чоловіка принцип.

20. Відвідати книжковий магазин - дивно, але прогулянки серед книжок дуже надихають жінку. Спробуйте присвячувати цьому заняттю хоча б пару годин в тиждень. Жінка - берегиня знань. А книги - це джерело знання.

21. Попросити допомоги у чоловіка - будь-який прояв турботи робить нас жіночнішими. Проведіть експеримент і попросіть незнайомця допомогти вам донести сумку. Настрій підніметься 100%!

22. Читання - прочитайте гарну книжку, яку давно купили і поклали на полицю. Особливо корисно читати історії про життя людей. Вивчаючи долі, краще розумієш себе.

23. Розділити з кимось обов'язки по будинку - думки про те, що без вас усе «цвіллю заросте» - це спосіб знизити свою жіночу енергію. Сміливо довіряйте якісь справи близьким. А вивільнений час подаруйте собі!

24. Кулінарія - все, що стосується приготування їжі значно піднімає рівень жіночої енергії. Жінка-господиня, яка вміє нагодувати і напоїти. Не вмієте готувати - вчіться. Вмієте - підвищуйте свою майстерність. Освоюйте кухню якоїсь країни.

25. Будинок - це не просто квартира, в якій ми живемо. З будинком у жінки потужна енергетична зв'язок. Тому-то нас так дратує скрипуча двері або підтікає кран. Для жінки це не просто недоліки. Через такі дірки витікає жіноча енергія. Але саме в таких дрібницях іноді важливо чоловіка не турбувати. Чому?

Чоловік мислить масштабно: «Ось стане непридатним весь кахель у ванною, тоді новий зробимо. Що десять разів підмазувати стіни!» Іноді простіше найняти людину, яка виправить дрібні недоліки. Тільки не забудьте сказати чоловікові, що ви зробили це, розуміючи, що він дуже зайнятий. А не тому, що в нього руки ростуть не з того місця. Чоловіча самооцінка дуже вразлива.

26. Планування - будь-яка незакінченість і сумніви руйнують жінку. Чіткий план - це спосіб зберегти свою енергію. Вчіться планувати дрібниці, потім переходите до планування на кілька місяців і навіть років життя. Що ви будете робити завтра ввечері?

27. Урочистий обід - або вечеря зі свічками, гарною скатертиною і вишуканими стравами. Виявляється, все це ми робимо навіть більше для себе, хоча і хочемо підняти тонус коханого. Втілюйте такі чарівні моменти в життя. Тіште себе і близьких.

28. Навчання, виховання дітей - спілкуючись з дітьми жінка може підняти рівень своєї енергії. З цієї причини іноді не варто відмовлятися від ігор з дітьми. А ще краще навчати дітей тому, що вмієте: малювання, співи, танці.

29. Уроки акторської майстерності - жінка живе в світі емоцій. Програючи різні ролі на сцені можна не тільки краще зрозуміти себе, а й позбутися накопиченої агресії або поділитися радістю. Будь-які техніки спокушання - це теж свого роду акторська гра.

30. Влаштувати пікнік на природі - обов'язково в компанії друзів. Тут об'єднуються кілька речей, які піднімають рівень жіночої енергії: об'єднання, перебування на природі, приготування їжі.

31. Макіяж - і догляд за собою - це не спосіб сподобатися чоловікові, а доставити радість собі.

Тому перебуваючи вдома важливо робити зачіски, носити вбрання і добре виглядати.

32. Дарувати собі квіти - один найпростіших спосіб підвищити рівень енергії. Квіти не лише прикрашають жінку, але і моментально знімають негатив, забираючи його на себе. Тому якщо вам сумно не поспішайте плакати в подушку. Купуйте букет квітів.

33. Носити спідниці, сукні - такий одяг відновлює зв'язок з енергією роду по жіночій лінії. Є правило - не надягати штанів на перші 7 (!) Побачень. У тому випадку, якщо ви хочете дійсно зачарувати чоловіка. Крім того, встановлено, що постійне носіння штанів негативно позначається на жіночих органах.

34. Клуб молодих мам - якщо у вас є маленька дитина, обов'язково спілкуйтеся з такими ж матусями. Це не тільки обмін досвідом, але й обмін енергією. Материнство уособлює Місяць. А місячна енергія - це енергія жіноча.

35. Турбота про дітей - не відмовляйте в допомозі заміжньої подруги пограти з дитиною. Будь-який прояв турботи для жінки - це шлях до Сили. Головне, не розглядати як дитину свого чоловіка.

36. Нагодуйте нужденних - милосердя. Зовсім не обов'язково допомагати всім. Напевно знайдеться людина, яку ви можете легко порадувати приємною дрібницею. Купуйте самотньої сусідки фрукти. Не відмовляйте в чашці чаю забіглій до вас гості.

37. Спілкування - жінці важко обійтися без контакту з іншими людьми. У розмовах ми черпаємо енергію. Важливо лише стежити за тим, щоб передана вами інформація не була плітками та іншим негативом.

38. Романтичне кіно - домовтеся з подругою і подивіться разом мелодраму. Будь-який фільм про любов - це корисне проведення часу для жінки. Але краще це робити в компанії інших жінок.

39. Вивчення нової культури - сприяє розширенню світогляду і дозволяє жінці не замикатися на внутрішньому світі. Жіноча енергія прагне до розширення. Не потрібно звужувати її штучно.

40. Джерела води - відпочинок на річці, озері, біля моря - це відмінний спосіб підняти рівень своєї енергії. Вода - це основа сексуальності жінки та її вміння бути гармонійною, пристосовуються до обставин або навпаки бурхливою.

У давньогрецьких храмах Афродіти юних жриць обов'язково вчили плавати і спілкуватися водною стихією.

41. Фізичне навантаження - якщо ви відчули занепад сил, починайте освоювати новий вид спорту. Це може бути не тільки новий вид фітнесу, а й просто ранкова пробіжка. Дуже корисні танці! Відмінний спосіб відновитися, якщо ви спустошені після розставання з партнером.

42. Наряди - гарна сукня - це один із способів підняти рівень своєї енергії. До речі, для того щоб причепуритися не обов'язково кудись йти. Носіть гарний одяг в домашній обстановці.

43. Розібрати завали - старі речі, сміття та непотріб послаблюють енергію жінки. Якщо в житті настав складний період - пора розбирати завали.

44. Здоровий спосіб життя - чи варто говорити, що погані звички негативно позначаються на жіночій енергії і красу. Поганою звичкою може бути не тільки куріння, але і звичка пізно лягати спати, злословити або лінуватися.

45. Поезія - читання віршів допомагає розкрити романтичний бік свого "Я". Не соромтеся писати свої вірші. Виплеснута на папір енергія позбавить вас від переживань. Гарний склад вчить красиво говорити і правильно мислити.

46. Нагодувати птахів, тварин - дуже простий спосіб підняти рівень своєї енергії. Спорудіть годівницю для пташок під вікном. Заведіть канарок. Цей птах допомагає щасливому заміжжя.

47. Відвідайте музей або виставку - все гарне робить жінку прекрасніше.

48. Спілкування з Вчителем - сходіть на лекцію улюбленого автора, відвідайте тренінг. Книги дають знання. Це безперечно. Але при зустрічі з Учителем ми заряджається від людини енергією.

49. Ведіть щоденник - щодня записуйте свої думки, бажання, цілі. Можете вклеювати в щоденник картинки або малювати самі. Ваші почуття важливі! Тому їх важливо записувати. Накопичуючи енергію емоцій в собі, жінка потім буде змушена виплеснути її на чоловіка. Що саме по собі не дуже добре. Крім того записування думок сприяє їх аналізу.

50. Зробіть альбом своїх красивих фотографій - наклейте в нього свої найкращі фото. І не соромтеся милуватися собою. Пам'ятайте, що ви завжди прекрасні!

51. Визначтеся з своїми бажаннями - сформулюйте для себе бажання, чого ви хочете насправді, особливо у відносинах. Зосередьтеся на «Хочу» і забудьте про «можу». Можу - це прерогатива Чоловіки.

Чоловік каже: я можу її завоювати, я можу взяти її за дружину (або не можу). Коли жінка починає багато мислити в стилі «я можу» вона стає «чоловіком». Порівняйте: я хочу виглядати добре. Я хочу йому подобатися. Я хочу заміж. І - я можу виглядати добре, я можу йому подобатися, я можу вийти заміж.

52. Ласкаві слова - вчіться спілкуватися без агресії і тиску. Жіноча енергія розквітає від пари ніжних слів, сказаних вами. Лайка, нецензурні слова зводять жіночу енергію нанівець.

53. Послух - суперечки, змагання та інші аспекти активної поведінки знижують рівень енергії. Намагайтеся бути м'якою і дипломатичною. З цієї причини завоювання чоловіки дуже виснажує жінку. І чоловік не хоче жінку, яка так до нього ініціативна. Своєю поведінкою вона нагадує йому чоловіка.

54. Вибірковість в сексуальних відносинах - якщо у жінки кілька партнерів по сексу вона приречена на спустошення. Вступайте в сексуальні відносини тільки з тією людиною, яку любите. Зберігайте вірність чоловікові. Намагайтеся віддалити перший секс після знайомства. Для того щоб зацікавити чоловіка треба чимало енергії. Не розгубіть її завчасно в сексі.

55. Чистота - зберігайте в чистоті своє житло, своє тіло і свій розум. Вчасно прибирайте у будинку. Чи не зберігаєте негативні спогади минулого? Найпростіший спосіб підняти енергію - встати під душ. Чистота принесе силу.

56. Насичують СЕБЕ ЛЮБОВ'Ю - один з найважливіших аспектів. Якщо жінка не наповнила своє серце і душу любов'ю, вона енергетично слабка. І нічого не може дати чоловікові. Гірше того вона стане вампірить енергію у нього. Звідси - занепад чоловіка, фінансовий крах, хвороби. Використовуйте будь-які техніки, щоб наповнити свій колодязь любов'ю. Жінка - дає. Вона повинна бути повна любові.

57. Декоративно-прикладне творчість - в'язання, вишивання, ліплення ... - все, що ви можете творити своїми руками піднімає рівень вашої жіночої енергії.

58. Робіть компліменти - собі та іншим жінкам. Добре слово робить нас сильнішими. Якщо вам важко сказати щось хороше про інших жінок - вирішуйте це питання. Неприйняття жінок може дати складності у відносинах з матір'ю, свекрухою, дочкою.

59. Висловлюйте кохання - в будь-якій формі, в будь-який час. Обіймайте, цілуйте коханих. Говоріть слова любові світу, людям, своїм речам. Сонечку, весняному вітерцю, дощу і навіть свого смутку. Бо вона - ваш учитель. Будь-яке неприйняття і боротьба спустошує жінку.

60. Складання букетів - робота з квітами дає заряд нової сили. Заряд оновлення та цвітіння.

61. Правильне харчування - використовуйте продукти, які зазнали меншою обробці і ближче до природи. Згадайте, яку силу дає яблуко, зірване вами в саду? І який-небудь гамбургер. Відчуття разюче відрізняються.

62. Ласка - ніжні дотики допомагають жінці зрозуміти себе. І дізнатися. Пестьте своє тіло. Навіть якщо у вас немає чоловіка, не відмовляйте собі в ніжності. Починайте кожен ранок і закінчуйте день в ліжку з ласкавих дотиків до свого обличчя, тіла, ніжок. Цілуйте свої ручки самі - і їх будуть боготворити інші.

63. Перебування наодинці з собою - не лякайтеся тих моментів, коли ви залишаєтеся зовсім одна. Не біжіть заміж тільки через самотність. Використовуйте цей час, щоб займатися собою. Природою закладено щомісячний період, коли жінка має думати тільки про себе. Це період менструацій.

64. М'яка іграшка - не лайте себе за те, що ви до цих пір спите в обнімку з плюшевим ведмедиком. Жінці шкідливо спати на самоті. А іграшка дарує відчуття тепла. Купіть собі іграшку, якщо ви відчуваєте брак любові та уваги.

65. Вчіться працювати з енергією Місяця - постійте на вулиці в місячному світлі, заряджайте місячними променями воду. І додайте її потім у ванну. Звертайтеся до Місяця за допомогою в жіночих захворюваннях. Для цього потрібно в медитації представляти, як ви купаєтеся в місячному світлі. Ви і Місяць - одне ціле.

66. Пошліть кому-небудь листівку - за будь-якого приводу. Проявивши до кого-то знак уваги, ви наповнитеся самі. Пам'ятаємо: жінка - дає. Віддаючи - наповнюється.

67. Благодійність - це в чистому вигляді вираз жіночої енергії. Якщо ви можете в чомусь допомогти людині - зробіть це.

68. Аромати - від вас завжди повинна виходити аура приємного аромату. Жінка - це квітка. Купівля нових парфумів і вибір аромату посилює жіночу енергію.

69. Гідність - будьте впевнені у своїй унікальності. Жінка - це найпрекрасніше, що міг створити Творець. Ви прекрасні! Ви чарівні! Ви сексуальні! Ви Жінка!

Лариса Ренар


Багато тут способів написано, але ж нічого складного. Просто любити себе, гордитися тим, що ти Жінка і жити як жінка, не змагаючись з чоловіками і не намагаючись самій стати чоловіком. :hi_hi_hi:
Більшості з цих порад я намагаюсь дотримуватись (наскільки вдається пересилити давнє виховання «будівника комунізму» і «сильної жінки, яка сама все може»).
Найкращий спосіб для мене відновити свою енергію – поніжитись у ванній.
А в кого ще є які улюблені способи відновлення себе? :med_ses_tra:
Зображення
Ми робимо вибір щодня і він завжди найкращий з урахуванням наших сил і можливостей на даний момент
Аватар користувача
Anyri
Своя людина
 
Повідомлення: 831
З нами з: 25 січня 2011 13:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Довгожитель (1) Сонцетворець (1) Мудрий порадник (1)
Переможець конкурсу (1) за Грудне Вигодовування (1) Слінгомалюк (1)

Re: Як підсилити жіночність?

Повідомлення Lana222 » 19 травня 2011 00:17

Мені все до вподоби, особливу п. 40. Джерела води - відпочинок на річці, озері, біля моря - це відмінний спосіб підняти рівень своєї енергії. Вода - це основа сексуальності жінки та її вміння бути гармонійною, пристосовуються до обставин або навпаки бурхливою.

У давньогрецьких храмах Афродіти юних жриць обов'язково вчили плавати і спілкуватися водною стихією.
Не була на морі років 5 і сумую, маю надію, що в цьому році поїдемо з малим. Він дуже любить воду - маленький Рачок.
Lana222
Сонцеписьменник
 
Повідомлення: 68
З нами з: 04 квітня 2011 20:53


Повернутись до Жіноче здоров'я

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Каталог веб ресурсів Тернопільщини Каталог сайтів Служба 109
cron